Profil firmy

Passus S.A.

Jesteśmy polskim producentem oprogramowania, integratorem i dostawcą wysoko specjalizowanych rozwiązań informatycznych obejmujących w szczególności:

Rozwiązania do monitorowania i rozwiązywania problemów z wydajnością sieci oraz aplikacji.
Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT m.in. do wykrywania podatności, zabezpieczenia sieci, aplikacji oraz danych przed zaawansowanymi atakami oraz zagrożeniami wskutek nadużyć lub zaniedbań wewnętrznych.
Rozwiązania do ekstrakcji danych z ruchu sieciowego, ich przekształcenia a następnie przekazanie do dowolnego sytemu np. systemów antyfraudowych, SIEM lub ERP.
Rozwiązania do projektowania, budowy i modernizacji wydajnych sieci WiFi w tym realizacji specjalistycznych projektów „pod klucz" (m.in. captive portal, lokalizacja zasobów, dostęp WiFi w środkach komunikacji i transportu).
Bazując na własnych produktach i usługach oraz technologiach uznanych światowych producentów tworzymy i wdrażamy rozwiązania dostosowane do wymagań klienta. Zapewniamy klientom kompleksową obsługę, począwszy od analizy potrzeb, przez planowanie, usługi wdrożeniowe, szkolenia pracowników, aż po opiekę serwisową oraz posprzedażną. Oferowane rozwiązania są przygotowywane w oparciu o produkty własne jak i uznanych światowych dostawców, m.in. firm takich jak:
Riverbed
Fidelis
NetScout
Fluke Networks
CORE Security
FlowMon Networks
Cisco
Qualys
SimpliVity
BlueCoat
Darktrace
Ruckus Wireless
Posiadamy własny zespołów programistów i inżynierów realizujących projekty na indywidualne zamówienie. Na bazie zebranych doświadczeń, w maju 2014 roku wprowadziliśmy na rynek Passus Ambience - unikalne w skali światowej rozwiązanie umożliwiające identyfikację nadużyć i incydentów w oparciu o analizę ruchu sieciowego i strumieni informacji.

Co nas wyróżnia

Realizacja największych w Polsce projektów z zakresu APM/ NPM oraz Security IT
Zrealizowaliśmy blisko 500 projektów dla ponad 300 największych polskich firm i instytucji, a ich skala została doceniona przez międzynarodowe firmy m.in. Riverbed, FlukeNetworsk oraz Digi które przyznały nam tytuły Partner of the Year w regionie EMEA.
Wykwalifikowana kadra inżynierów, programistów, specjalistów
Potwierdzeniem kompetencji zespołu, obok wielu udanych wdrożeń, jest blisko 40 indywidualnych i często unikalnych w skali kraju certyfikatów.
Płaska struktura organizacyjna i ograniczone do minimum procedury
Passus S.A. to 30 osobowy zespół inżynierów i specjalistów skupionych na celu, jakim jest zakończone z sukcesem wdrożenie, dzięki czemu działamy szybko i efektywnie bez zbędnych procedur i biurokracji.
Ponad 20 lat współpracy z firmami zaliczanymi do grona Liderów w rankingach Gartnera
Klientom dostarczamy nie tylko produkty, ale i wiedzę czego potwierdzeniem są najwyższe statusy partnerskie takich firm jak Riverbed, Fluke Networks, Fidelis, Core Security oraz FlowMon Networks.
Elastyczność i koncentracja na rzeczywistych potrzebach Klienta
Własny zespół programistów i doświadczonych inżynierów sprawiają, że nie ograniczamy się tylko do sprzedaży urządzeń i licencji, lecz przygotowujemy rozwiązania pod klucz dostosowane do konkretnej infrastruktury klienta.
Innowacyjna oferta i dostępność najnowszych technologii
Stale współpracujemy z uczelniami technicznymi i obserwujemy najnowsze trendy na świecie wprowadzając do oferty innowacyjne produkty i rozwiązania z całego Świata.

Zaufali nam

MON
KNF
Centrum Onkologii w Gliwicach
T-Mobile
PKO BP
PZU
Enea
NBP
PKP
Alior Bank
IKEA Polska
Politechnika Wrocławska