Aktualności
2
Luty

Webinarium: Jak uszczelnić stosowane systemy zabezpieczeń przed malwarem i atakami APT?

W trakcie webinarium omówione zostanie nowe podejście do kwestii bezpieczeństwa, które wykorzystuje działania zbliżone do działań malware i stanowi dopełnienie systemów anty-APT od strony stacji użytkownika.

8
Gru

Webinarium: Przenośne testery i analizatory sieci - do czego i jak wykorzystywać?

W trakcie spotkania online przedstawimy przykłady wykorzystania testerów i analizatorów sieci do rozwiązywania najczęstszych problemów w sieciach LAN zbudowanych przy użyciu kabli miedzianych, światłowodów lub z wykorzystaniem technologii WiFi.

17
Lis

Passus na konferencji IT@Bank

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na konferencji IT@Bank - największej w Polsce dorocznej konferencji poświęconej kwestiom informatyki bankowej. W trakcie konferencji wspólnie z firmą INFORM - producentem rozwiązania RiskShield zaprezentujemy działający w czasie rzeczywistym system do wykrywania fraudów na podstawie analizy zachowania klientów.

8
Lis

Debata ekspercka na temat zapobiegania fraudom w instytucjach finansowych.

Wspólnie z Redakcją Miesięcznika Finansowego BANK zapraszamy na debatę, w trakcie której w gronie kilkunastu ekspertów będziemy dyskutować na temat kierunków potencjalnych zagrożeń dla banków oraz ich klientów. Będziemy rozmawiać między innymi o tym, w jaki sposób optymalnie zabezpieczyć transakcje przeprowadzane przez bank bez szkody dla szybkości i płynności dokonywanych operacji. Wspólnie rozważymy, jakie wyzwania niesie za sobą implementacja dyrektywy PSD 2 i jak zabezpieczać systemy bankowe w obliczu ułatwionego dostępu ze strony podmiotów trzecich.

W trakcie prezentacji online Damian Łojek przedstawi najczęściej popełniane błędy przy projektowaniu sieci bezprzewodowych i podpowie jak skutecznie im sprostać wykorzystując dostepne na rynku narzędzia.